Kanclerz

Kanclerz

mgr Zbigniew Budziszewski

Tel.: +48 77 541 6070

E-mail: zbigniew.budziszewski@uni.opole.pl

E-mail: sekretariat@uni.opole.pl

Zastępca Kanclerza

Zastępca Kanclerza

mgr Joanna Kostuś

Tel.: +48 77 541 6070

E-mail: kostus@uni.opole.pl

E-mail: sekretariat@uni.opole.pl

Główny Księgowy

Główny Księgowy

mgr Robert Wojtyra

Tel.: +48 77 541 5993

E-mail: rwojtyra@uni.opole.pl

E-mail: sekretariat@uni.opole.pl

Najważniejsze aktualności


Biuro Kanclerza

Dyrektor Biura Kanclerza

Dyrektor Biura Kanclerza

Beata Bednarz

Tel. +48 77 541 6070,

Fax: +48 77 541 6000
E-mail: beata.bednarz@uni.opole.pl

E-mail: sekretariat@uni.opole.pl

Sekretariat Główny

Sekretariat Główny

Adam Flak

Tel. +48 77 541 6071

Fax: +48 77 541 6000
E-mail: adam.flak@uni.opole.pl

E-mail: sekretariat@uni.opole.pl

Nadzór nad Podmiotami Leczniczymi

Nadzór nad Podmiotami Leczniczymi

Ewa Okoń

Tel. +48 77 541 5947

E-mail: ewa.okon@uni.opole.pl

 

Kancelaria Główna

Ewa Witek

Tel. +48 77 541 5970

E-mail: ewa.witek@uni.opole.pl

E-mail: kancelaria@uni.opole.pl

 

Dagmara Fachet

Tel. +48 77 541 5972

E-mail: dagmara.fachet@uni.opole.pl

E-mail: kancelaria@uni.opole.pl

 

Archiwum

Grzegorz Turowski

Tel. +48 77 541 5989

E-mail: archiwum@uni.opole.pl

 

 

 

 

Aldona Dumana-Konefał

Tel. +48 77 541 5989

E-mail: archiwum@uni.opole.pl

 

Bezpieczeństwo i Higiena Pracy

Beata Derus

Tel. +48 77 541 5971

E-mail: derus@uni.opole.pl

E-mail: bhp@uni.opole.pl

 

Krzysztof Staś

Tel. +48 77 541 5971

E-mail: kstas@uni.opole.pl

E-mail: bhp@uni.opole.pl

Inwentaryzacja

Szymon Bucki

Tel. +48 77 452 7007

E-mail: szymon.bucki@uni.opole.pl

E-mail: inwentaryzacja@uni.opole.pl

 

Administrator Systemów Windows

Mateusz Ganczarski

Tel. +48 77 442 3517

E-mail: mganczarski@uni.opole.pl

 

Biuro Kanclerza Uniwersytetu Opolskiego na mapie Opola