BIURO KANCLERZA UNIWERSYTETU OPOLSKIEGO

Kanclerz

mgr Zbigniew Budziszewski

Tel.: +48 77 541 6070
E-mail: zbigniew.budziszewski@uni.opole.pl

E-mail: sekretariat@uni.opole.pl

 

 

Zastępca Kanclerza

mgr Joanna Kostuś

Tel.: +48 77 541 6070
E-mail: kostus@uni.opole.pl

E-mail: sekretariat@uni.opole.pl

 

 

Główny Księgowy

mgr Robert Wojtyra

Tel.: +48 77 541 5993
E-mail: robert.wojtyra@uni.opole.pl

E-mail: sekretariat@uni.opole.pl

 

 

p.o. z-ca Głównego Księgowego

mgr Wioletta Różańska

Tel.: +48 77 541 5983
E-mail: wioletta.rozanska@uni.opole.pl

E-mail: sekretariat@uni.opole.pl

 

 

ASYSTENT GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

Ewa Gaida

e-mail: ewa.gaida@uni.opole.pl
kwestura@uni.opole.pl
tel. +48 77 541 6030, fax: +48 77 541 6000

 

Najważniejsze aktualności


Beata Bednarz

e-mail: sekretariat@uni.opole.pl
tel. +48 77 541 6070, fax: +48 77 541 6000

Adam Flak

e-mail: adam.flak@uni.opole.pl
tel. +48 77 541 6071, fax: +48 77 541 6000

Anna Latawiec- Koordynator EZD
e-mail: anna.latawiec@uni.opole.pl
tel. +48 77 541 5981

 

n

Ewa Witek
e-mail: ewa.witek@uni.opole.pl
kancelaria@uni.opole.pl
tel. +48 77 541 5970

Dominik Mazur
e-mail: dominik.mazur@uni.opole.pl
kancelaria@uni.opole.pl
tel. +48 77 541 5977

Dagmara Fachet
e-mail: dagmara.fachet@uni.opole.pl
kancelaria@uni.opole.pl
tel. +48 77 541 5972

Mateusz Ganczarski
e-mail: mateusz.ganczarski@uni.opole.pl
tel. +48 77 541 6026

n

Grzegorz Turowski
e-mail: gturowski@uni.opole.pl
tel. +48 77 452 7077

Aldona Dumana-Konefał
tel. +48 77 452 7077

n

Beata Derus
e-mail: derus@uni.opole.pl
bhp@uni.opole.pl
tel. +48 77 54 15 971 (5171 w sieci UO)

Krzysztof Staś
e-mail: kstas@uni.opole.pl
bhp@uni.opole.pl
tel. +48 77 54 15 971 (5171 w sieci UO)

n

Szymon Bucki
e-mail: szymon.bucki@uni.opole.pl
e-mail: inwentaryzacja@uni.opole.pl
tel. +48 77 452 7007 (7007 w sieci UO)

Danuta Drozd
e-mail: drozd@uni.opole.pl
tel. +48 77 452 7007 (7007 w sieci UO)

Biuro Kanclerza Uniwersytetu Opolskiego na mapie Opola